;

Hekur Rrobash Haeger

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Hekur hekurosje Haeger Modeli: HG-1242, ofron prakticitet ne hekurosjen e rrobave tuaja, pllake material qeramke e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo lloj materiali, me sistem avulli te fuqishem qe largon edhe rrudhat me te veshtira, fikje automatike, funksion antirrjedhje, anti kalk dhe vetepastrues. Fuqia: 3000 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur hekurosje Haeger Modeli: HG-1242, ofron prakticitet ne hekurosjen e rrobave tuaja, pllake material qeramke e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo lloj materiali, me sistem avulli te fuqishem qe largon edhe rrudhat me te veshtira, fikje automatike, funksion antirrjedhje, anti kalk dhe vetepastrues. Fuqia: 3000 W

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.