;

Toster Haeger

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Toster Haeger Modeli: HG-210W, i perkryer per thekjen e bukes, sanduiceve te shijshem apo pjekjen e perimeve, pllaka grill me veshje qe nuk ngjisin, praktik ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #58192

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster Haeger Modeli: HG-210W, i perkryer per thekjen e bukes, sanduiceve te shijshem apo pjekjen e perimeve, pllaka grill me veshje qe nuk ngjisin, praktik ne perdorim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.