;

Shtrydhese Frutash Haeger

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Haeger Modeli: HG-2816, qe diten ta nisni plot energji duke konsumuar lengje te fresketa frutash dhe perimesh plot vitamina dhe vlera ushqyese, ndertuar nga material plastike nderthurur me celik inoks, performance e larte, kapaciteti: 1.5 litra, fuqia: 750 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #58189

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Haeger Modeli: HG-2816, qe diten ta nisni plot energji duke konsumuar lengje te fresketa frutash dhe perimesh plot vitamina dhe vlera ushqyese, ndertuar nga material plastike nderthurur me celik inoks, performance e larte, kapaciteti: 1.5 litra, fuqia: 750 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.