;

Fustane për femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan i bukur i zi, i bardhë dhe me lule. Elegant dhe modern. Masa S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #58101

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan i bukur i zi, i bardhë dhe me lule. Elegant dhe modern. Masa S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.