;

Set Lavamani 2 ne 1

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Seti i perkryer per cdo lavaman. Permban mbajtese sapuni apo detergjenti te lengshem per larjen e duarve dhe nje mbajtese per furcat dhe sfungjeret, me nje dizanj te bukur dhe modern qe pershtatet kudo, Ideale per kursimin e hapsires dhe ruajtjen e higjenes ne shtepine tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Seti i perkryer per cdo lavaman. Permban mbajtese sapuni apo detergjenti te lengshem per larjen e duarve dhe nje mbajtese per furcat dhe sfungjeret, me nje dizanj te bukur dhe modern qe pershtatet kudo, Ideale per kursimin e hapsires dhe ruajtjen e higjenes ne shtepine tuaj!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.