;

Fshese Pastrimi 3 ne 1

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Produkte Gjermane Gjendja: Ne Stok

  • Fshese pastrimi 3 ne 1, e duhura per marrjen e pluhurave te orendive te ndryshme apo ne cepat me te veshtire, me hapje teleskopike, Përfshin:1 leckë të gjatë, 1 leckë në formë Y dhe 1 leckë të vogël.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese pastrimi 3 ne 1, e duhura per marrjen e pluhurave te orendive te ndryshme apo ne cepat me te veshtire, me hapje teleskopike, Përfshin:1 leckë të gjatë, 1 leckë në formë Y dhe 1 leckë të vogël.

Produkte Gjermane

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.