;

Mbajtese Frutash

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese frutash, me nje dizanj elegant qe do zbukuroje tryezat tuaja, material metalik rezistent, Ideale edhe per akesore te tjere sipas deshires! Ne ngjyre te zeze, Dimensione rreth: 24.5x14.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese frutash, me nje dizanj elegant qe do zbukuroje tryezat tuaja, material metalik rezistent, Ideale edhe per akesore te tjere sipas deshires! Ne ngjyre te zeze, Dimensione rreth: 24.5x14.5 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.