;

Mbajtese telefoni

(0 Vleresime)

490 Lekë 990 Lekë (-51%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni kaq e vecante, E pershtatshme per te mbajtur smartphonet tuaj gjate kohes qe po shihni filma apo degjoni muzike, Dizenjuar per tu vendosur ne tavolinat e punes, fleksibel me rrotullim 360 grade, Material plastike teper rezistent qe merr formen qe deshironi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni kaq e vecante, E pershtatshme per te mbajtur smartphonet tuaj gjate kohes qe po shihni filma apo degjoni muzike, Dizenjuar per tu vendosur ne tavolinat e punes, fleksibel me rrotullim 360 grade, Material plastike teper rezistent qe merr formen qe deshironi.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.