;

Kulluese Per Frutat

(0 Vleresime)

650 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kulluesja ideale per kuzhinen tuaj, perfekte per larjen dhe kullimin e fruta dhe perimeve, me doreze qe e ben kaq praktik, material plastik i forte, i domosdoshem ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kulluesja ideale per kuzhinen tuaj, perfekte per larjen dhe kullimin e fruta dhe perimeve, me doreze qe e ben kaq praktik, material plastik i forte, i domosdoshem ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.