;

Kulluese Per Frutat

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kulluesja ideale per frutat dhe perimet, me dizanj kaq praktik ju ndihmon ti lani dhe kulloni ne menyren me te lehte ato, material plastike. Me gjatesi te ndryshueshme qe ju pershtatet nevojave tuaja. Gjatesi qe varion nga 20-38 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kulluesja ideale per frutat dhe perimet, me dizanj kaq praktik ju ndihmon ti lani dhe kulloni ne menyren me te lehte ato, material plastike. Me gjatesi te ndryshueshme qe ju pershtatet nevojave tuaja. Gjatesi qe varion nga 20-38 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.