;

Vazo Qelqi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Vazo qelqi kaq e bukur, me dizanj ne formen e molles, ideale per realizimin e terrariumeve te ndryshme dhe dekoruar ambientet tuaja, madhesia: 20 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #57895

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Vazo qelqi kaq e bukur, me dizanj ne formen e molles, ideale per realizimin e terrariumeve te ndryshme dhe dekoruar ambientet tuaja, madhesia: 20 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.