;

Smartwatch FT30

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch FT30, me nej dizanj kaq te bukur do jete perfekt ne doren tuaj, me funksionet e nje smartbandi ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet apo mesazhet qe ju vijne, paisur edhe me alarm, ekran me prekje me madhesi: 1.54 inch, Kapaciteti i baterise 200 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #57619

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch FT30, me nej dizanj kaq te bukur do jete perfekt ne doren tuaj, me funksionet e nje smartbandi ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet apo mesazhet qe ju vijne, paisur edhe me alarm, ekran me prekje me madhesi: 1.54 inch, Kapaciteti i baterise 200 mAh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.