;

LEAGOO C POWER

(0 Vleresime)

3,590 Lekë 3,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ska Gjendje

  • Celular Leagoo C Power , Dual Sim , Përmasat 124.5 x 52.5 x 16 mm , Rezoluta 320 x 240 pixels , MicroSD, deri në 16GB .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Celular Leagoo C Power , Dual Sim , Përmasat 124.5 x 52.5 x 16 mm , Rezoluta 320 x 240 pixels , MicroSD, deri në 16GB .

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.