;

Fshese Me Avull Ariete

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me avull Ariete modeli: 4163, fuqia natyrore e avullit pastron të gjitha sipërfaqet shtëpiake duke siguruar higjienë maksimale pa pasur nevojë për detergjentë kimikë: pllaka, qelq, parket, mermer, qilima. Rregullimi i avullit siguron shpërndarjen e duhur të tij sipas llojit të zgjedhur te dyshemesë dhe lejon që sipërfaqet e pastra të thahen për disa minuta. Rezervuari i lëvizshëm lejon përdorim të vazhdueshëm dhe autonomi të pakufizuar. Pastruesi i avullit është praktik dhe i lehtë për tu trajtuar falë kokës së artikuluar prej 180 ° dhe dorezës së tij të palosshme që e bën të lehtë për tu ruajtur. Kapaciteti i deopzites: 0.5 L, Fuqia: 1500W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me avull Ariete modeli: 4163, fuqia natyrore e avullit pastron të gjitha sipërfaqet shtëpiake duke siguruar higjienë maksimale pa pasur nevojë për detergjentë kimikë: pllaka, qelq, parket, mermer, qilima. Rregullimi i avullit siguron shpërndarjen e duhur të tij sipas llojit të zgjedhur te dyshemesë dhe lejon që sipërfaqet e pastra të thahen për disa minuta. Rezervuari i lëvizshëm lejon përdorim të vazhdueshëm dhe autonomi të pakufizuar. Pastruesi i avullit është praktik dhe i lehtë për tu trajtuar falë kokës së artikuluar prej 180 ° dhe dorezës së tij të palosshme që e bën të lehtë për tu ruajtur. Kapaciteti i deopzites: 0.5 L, Fuqia: 1500W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.