;

Blender Pimmy 3 ne 1

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender Pimmy 3 ne 1 Modeli: 885, ideal per kuzhinen tuaj, kryen 3 funksione: blender per supat, grirese per ushqimet dhe rrahese per vezet, Në sajë të thikës së tij të mprehte, mund të përziejë çdo ingredient,Fuqia: 350 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56591

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Pimmy 3 ne 1 Modeli: 885, ideal per kuzhinen tuaj, kryen 3 funksione: blender per supat, grirese per ushqimet dhe rrahese per vezet, Në sajë të thikës së tij të mprehte, mund të përziejë çdo ingredient,Fuqia: 350 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.