;

Mikrofon Per Karaoke

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mikrofon Moxom Modeli: MK-SK16, ideal per karaoke, me nje dizanj kaq te bukur, ofron cilesi te larte te zerit, me 3 menyra lidhje: wireless, karte TF dhe USB, ideal per argetimin tuaj ne festa te ndryshme kudo ndodheni.
Sasia
Raporto

Kodi: #56558

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mikrofon Moxom Modeli: MK-SK16, ideal per karaoke, me nje dizanj kaq te bukur, ofron cilesi te larte te zerit, me 3 menyra lidhje: wireless, karte TF dhe USB, ideal per argetimin tuaj ne festa te ndryshme kudo ndodheni.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.