;

Toster Sonifer

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Toster Sonifer Modeli: SF-6068, Per mengjese te shijshme, Me kapacitet per pergatitjen e 2 sanduicive, Pllake grill me siperfaqe qe nuk ngjit, Pajisur me indikator drite, Fuqia 750 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56555

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster Sonifer Modeli: SF-6068, Per mengjese te shijshme, Me kapacitet per pergatitjen e 2 sanduicive, Pllake grill me siperfaqe qe nuk ngjit, Pajisur me indikator drite, Fuqia 750 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.