;

Xhezve Elektrike Sokany

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve Elektrike Sokany Modeli: SK-207, Ideale per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me dizanj praktik me buton per fikjen dhe ndezjen, Sistem mbrojtje nga mbinxehja, doreze qe perkulet, Kapaciteti: 500 ml, Fuqia 600 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve Elektrike Sokany Modeli: SK-207, Ideale per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me dizanj praktik me buton per fikjen dhe ndezjen, Sistem mbrojtje nga mbinxehja, doreze qe perkulet, Kapaciteti: 500 ml, Fuqia 600 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.