;

Tenxhere Qelqi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere qelqi per gatime te shumellojshme dhe te shendetshme ne furre, Material i cilesise se larte rezistent ndaj nxehtesise, Nuk ngjit dhe ruan shijen e ushqimit, Paisur me 2 doreza anesore per lehtesi ne perdorim, Dimensione: 25 x 25 x 21 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere qelqi per gatime te shumellojshme dhe te shendetshme ne furre, Material i cilesise se larte rezistent ndaj nxehtesise, Nuk ngjit dhe ruan shijen e ushqimit, Paisur me 2 doreza anesore per lehtesi ne perdorim, Dimensione: 25 x 25 x 21 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.