;

Toster Lexical

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Toster Lexical Modeli: LSM-2516, ideal per pergatitjen e 2 sanduiceve ne te njeten kohe, me pllaka ne forme grill ideale edhe per pjekjen e perimeve apo mishit, siperfaqe me veshje granit qe nuk ngjit, ngrohje ne vetem 3 minuta, fuqai: 900 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56315

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster Lexical Modeli: LSM-2516, ideal per pergatitjen e 2 sanduiceve ne te njeten kohe, me pllaka ne forme grill ideale edhe per pjekjen e perimeve apo mishit, siperfaqe me veshje granit qe nuk ngjit, ngrohje ne vetem 3 minuta, fuqai: 900 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.