;

Xhezve Elektrike

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve Elektrike Lexical Modeli: LCP-0501, Per pergatitjen e kafese turke ne menyre te shpejte dhe pa shume mundim, Me kapacitet 300 ml. Baze qe nuk rreshqet dhe mbrojtje nga mbinxehja, Me buton per fikjen dhe ndezjen. Fuqia: 500 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve Elektrike Lexical Modeli: LCP-0501, Per pergatitjen e kafese turke ne menyre te shpejte dhe pa shume mundim, Me kapacitet 300 ml. Baze qe nuk rreshqet dhe mbrojtje nga mbinxehja, Me buton per fikjen dhe ndezjen. Fuqia: 500 W

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.