;

Mbajtese Multifunksionale

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese multidfunksionale, me sirtar per sapunin apo produkteve te tjera sipas deshires dhe 3 varese, me ngjitje ne mur ose pllaka. Pershtatet me cdo lloj ambienti. Permasa: 14x12x10.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #56163

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese multidfunksionale, me sirtar per sapunin apo produkteve te tjera sipas deshires dhe 3 varese, me ngjitje ne mur ose pllaka. Pershtatet me cdo lloj ambienti. Permasa: 14x12x10.5 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.