;

Fshese Me Vakum Sonifer

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum Sonifer Modeli: SF-2226, me nje cilesi te larte eshte ideale per pastrimin e ambienteve te shtepise suaj, me tekonolgji sistemi ciklonike dhe filter pastrimi Hepa, kapacitet i madh i depozites se pluhurit, dizanj per ta mbajtur ne dore, me aksesore shtese ku perfshihet edhe furca per pastrimin e divaneve, Fuqia: 600 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum Sonifer Modeli: SF-2226, me nje cilesi te larte eshte ideale per pastrimin e ambienteve te shtepise suaj, me tekonolgji sistemi ciklonike dhe filter pastrimi Hepa, kapacitet i madh i depozites se pluhurit, dizanj per ta mbajtur ne dore, me aksesore shtese ku perfshihet edhe furca per pastrimin e divaneve, Fuqia: 600 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.