;

Pastrues Per Makine

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues per makine Flamingo Modeli: F041, me nje formule te vecante dizenjuar per pastrimin e siperfaqes se makines dhe kthyer asaj ngjyren dhe shkelqimin duke e bere ate si te re. Sasia: 230 gr.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrues per makine Flamingo Modeli: F041, me nje formule te vecante dizenjuar per pastrimin e siperfaqes se makines dhe kthyer asaj ngjyren dhe shkelqimin duke e bere ate si te re. Sasia: 230 gr.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.