;

Set Mbrojtes Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set mbrojtes per makine Flamingo Modeli: F026, formuala e unike "Shkelqe dhe Mbro" pastron ne menyre te thelle qe lloj siperfaqe nga papastertite e ndryshme duke iu kthyer ature shkelqimin, mbron nga zbehja e ngjyres dhe plasaritjet, e pershtatshme per materiale te ndryshme si: vinilin, gomën dhe plastikën. Sasia: 118 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set mbrojtes per makine Flamingo Modeli: F026, formuala e unike "Shkelqe dhe Mbro" pastron ne menyre te thelle qe lloj siperfaqe nga papastertite e ndryshme duke iu kthyer ature shkelqimin, mbron nga zbehja e ngjyres dhe plasaritjet, e pershtatshme per materiale te ndryshme si: vinilin, gomën dhe plastikën. Sasia: 118 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.