;

Pastrues Per Frena

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues per frenat e makines Flamingo Modeli: F016, me nje formule te vecante e cila largon pluhurin, vajin dhe papastertite e tjera per te ruajtur performancen e shkelqyer te sistemit te frenimit. Aftesi e larte depertimi, Sasia: 450 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #54993

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues per frenat e makines Flamingo Modeli: F016, me nje formule te vecante e cila largon pluhurin, vajin dhe papastertite e tjera per te ruajtur performancen e shkelqyer te sistemit te frenimit. Aftesi e larte depertimi, Sasia: 450 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.