;

FRIGORIFER BREIXO

(0 Vleresime)

17,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • FRIGORIFER BREIXO, Modeli: BF241DLCB, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepi, Dizajn me 2 hapje, Me sistem ftohje dhe ngrirje, Kapacitet: 131 L, Klasi i energjise: A+. E gjeni ne permasat 125 x 47 x 50CM. Ideal per te mbajtur ushqimet tuaja te fresketa ne cdo kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

FRIGORIFER BREIXO, Modeli: BF241DLCB, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepi, Dizajn me 2 hapje, Me sistem ftohje dhe ngrirje, Kapacitet: 131 L, Klasi i energjise: A+. E gjeni ne permasat 125 x 47 x 50CM. Ideal per te mbajtur ushqimet tuaja te fresketa ne cdo kohe.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.