;

Mbulesa Per Karrige

(0 Vleresime)

0 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 mbulesa per karrige. Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget. Perfekte per te fshehur njollat apo per ti mbrojtur nga papastertite. Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget, te holla dhe elastike. Ne ngjyre qumeshti, bezhe, vishnje, kafe dhe te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 mbulesa per karrige. Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget. Perfekte per te fshehur njollat apo per ti mbrojtur nga papastertite. Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget, te holla dhe elastike. Ne ngjyre qumeshti, bezhe, vishnje, kafe dhe te zeze.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.