;

Fshese Me Vakum Per Makine

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum, Dizanj portable projektuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Me drite per te pare me mire, Kompakte dhe e lehte, Merr energji nga makina. Vjen bashke me kokat pershtatese.Praktike dhe nuk ze shume vend.
Sasia
Raporto

Kodi: #54734

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum, Dizanj portable projektuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Me drite per te pare me mire, Kompakte dhe e lehte, Merr energji nga makina. Vjen bashke me kokat pershtatese.Praktike dhe nuk ze shume vend.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.