;

Mbulese Tapetesh

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Sas Home Collection Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese tapetesh, dizenjuar per te mbrojtur tapetin tuaj nga papasterite, material me sfungjer, nuk rreshqet, pastrohet shpejt dhe lehtë me fshesë korrenti, lahet edhe ne lavatrice dhe nuk rrudhoset. Permasa: 160 X 230 CM.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese tapetesh, dizenjuar per te mbrojtur tapetin tuaj nga papasterite, material me sfungjer, nuk rreshqet, pastrohet shpejt dhe lehtë me fshesë korrenti, lahet edhe ne lavatrice dhe nuk rrudhoset. Permasa: 160 X 230 CM.

Sas Home Collection

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.