;

Ore Muri

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ora me e vecante qe mund te keni, me dizanj me shqiponje dhe ngjyrat kuq e zi, efekt 3D me ngjitje, Mund ta vendosni ne zyre, shtepi, lokale apo kudo tjeter duke u dhene nje pamje ndryshe dhe patriotike, Diametri:100 cm. Jepni stil dhe elegance ambientit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #54414

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ora

Kontakt

Shperndaje

Ora me e vecante qe mund te keni, me dizanj me shqiponje dhe ngjyrat kuq e zi, efekt 3D me ngjitje, Mund ta vendosni ne zyre, shtepi, lokale apo kudo tjeter duke u dhene nje pamje ndryshe dhe patriotike, Diametri:100 cm. Jepni stil dhe elegance ambientit tuaj!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.