;

Mbajtese Tavoline

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese fantastike per celularin dhe kartopecetat ne tavoline, me nje dizanj praktik dhe modern, Na duhet te gjitheve nje e tille per te pare filmat e preferuar kur ushqehemi nderkohe, ideale per perdorim nga te gjithe. Dimensione: 18.5 x 14.5 x 16 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese fantastike per celularin dhe kartopecetat ne tavoline, me nje dizanj praktik dhe modern, Na duhet te gjitheve nje e tille per te pare filmat e preferuar kur ushqehemi nderkohe, ideale per perdorim nga te gjithe. Dimensione: 18.5 x 14.5 x 16 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.