;

Sticker Pasqyre

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Sticker pasqyre, mundeson pamje reale si te nje pasqyre normale qe mund te thyhet. Material adesive, ngjitet ne cdo siperfaqe te lemuar, ne mur, dere, dollap, pllaka, siperfaqe metalike/plastike apo dru. Per perdorim ne dhome gjumi, korridor, dhome ndenjeje, tualet apo dyqan, ne forme ovale, Permasat: 42x27 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sticker pasqyre, mundeson pamje reale si te nje pasqyre normale qe mund te thyhet. Material adesive, ngjitet ne cdo siperfaqe te lemuar, ne mur, dere, dollap, pllaka, siperfaqe metalike/plastike apo dru. Per perdorim ne dhome gjumi, korridor, dhome ndenjeje, tualet apo dyqan, ne forme ovale, Permasat: 42x27 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.