;

Shufer Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Shufer multifunksionale, ideale per shume perdorime ne shtepi: si varese rrobash brenda dollapit ose ne mure, varese per perden e dushit ose perden brenda ne dhomen e gjumit/ndenjes, mund ti rregullohet gjatesia sipas nevojes suaj, me gjatesi: 1.6m-3m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shufer multifunksionale, ideale per shume perdorime ne shtepi: si varese rrobash brenda dollapit ose ne mure, varese per perden e dushit ose perden brenda ne dhomen e gjumit/ndenjes, mund ti rregullohet gjatesia sipas nevojes suaj, me gjatesi: 1.6m-3m.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.