;

Tapet Per Femije

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Tapet kaq i bukur, ideale per ta shtruar dhe zbukurar dhomat e vogelusheve, me dizenjo me princeshen e dashur Elsa te Frozen, material i bute siper dhe me nje shtrese gomine anti slip poshte, per te mos levizur nga vendi, dimensione: 180*120 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet kaq i bukur, ideale per ta shtruar dhe zbukurar dhomat e vogelusheve, me dizenjo me princeshen e dashur Elsa te Frozen, material i bute siper dhe me nje shtrese gomine anti slip poshte, per te mos levizur nga vendi, dimensione: 180*120 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.