;

Kosh Lares Kuzhine

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kosh lares kuzhine, me nje dizanj praktik ideal per ta lare frutat dhe perimet, me vrima qe kullojne ujin, paisur me 2 doreza per lehtesi gjate mbajtjes dhe perdorimi, dimensione: 21.3 x 23.9 x 15.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kosh lares kuzhine, me nje dizanj praktik ideal per ta lare frutat dhe perimet, me vrima qe kullojne ujin, paisur me 2 doreza per lehtesi gjate mbajtjes dhe perdorimi, dimensione: 21.3 x 23.9 x 15.5 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.