;

Shtrydhese Frutash

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash Menwood modeli: MW-908, per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve plot vitamaina qe jane kaq te rendesishme per organizmin, dizanj elegant, me 2 nivele shpejtesie, performance e larte, me sistem mbrojtje qe e ben te sigurt gjate perdorimit,Fuqia: 950 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54324

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash Menwood modeli: MW-908, per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve plot vitamaina qe jane kaq te rendesishme per organizmin, dizanj elegant, me 2 nivele shpejtesie, performance e larte, me sistem mbrojtje qe e ben te sigurt gjate perdorimit,Fuqia: 950 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.