;

Set Per Vajza

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Nje kombinim kaq i bukur per te voglat plot stil, me 4 pjese: pallto + fund + bluze me menge te gjate + kapele, materiale cilesore, per moshat 3-10 vjec. Ne ngjyrat: i zi dhe i kuq.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje kombinim kaq i bukur per te voglat plot stil, me 4 pjese: pallto + fund + bluze me menge te gjate + kapele, materiale cilesore, per moshat 3-10 vjec. Ne ngjyrat: i zi dhe i kuq.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.