;

Doreze Ndihmuese

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Doreze ndihmuese, mund ta ngjisni lehtesisht ne objekte te ndryshme, Sherben per te hapur me lehte deren e frigoriferit, sirtarin, kapakun e dollapit etj.Shume funksionale dhe praktike.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doreze ndihmuese, mund ta ngjisni lehtesisht ne objekte te ndryshme, Sherben per te hapur me lehte deren e frigoriferit, sirtarin, kapakun e dollapit etj.Shume funksionale dhe praktike.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.