;

Tapa Per Karrige

(0 Vleresime)

70 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Tapa per kembet e karrigeve apo tavolinave, ideale per te mbrojtur dhe shmangur demtimin e dyshemeve, evitoni zhurmat e pakendshme qe ndodhin nga terheqja e tyre, material silikoni.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapa per kembet e karrigeve apo tavolinave, ideale per te mbrojtur dhe shmangur demtimin e dyshemeve, evitoni zhurmat e pakendshme qe ndodhin nga terheqja e tyre, material silikoni.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.