;

Mini Motorr

(0 Vleresime)

49,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mini motorr ATV, me 4 rrota shume praktik per shetitje te gjata, me bateri, fuqia: 350 w.
Sasia
Raporto

Kodi: #54286

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mini motorr ATV, me 4 rrota shume praktik per shetitje te gjata, me bateri, fuqia: 350 w.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.