;

Peshore Floriri

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore per matjen e floririt apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD me drite qe ben shfaqjen e numrave, Teper efektive, me 3 butona kontrolli, Kapaciteti 500 gram, Funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #54277

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore per matjen e floririt apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD me drite qe ben shfaqjen e numrave, Teper efektive, me 3 butona kontrolli, Kapaciteti 500 gram, Funksionon me bateri.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.