;

Kuti Organizimi

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Kuti organizimi, ideale per te sistemuar sende te ndryshme, material prej cope, ne ngjyre bojeqlielli me te bardhe,Dimensionet: 20x16x14 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kuti organizimi, ideale per te sistemuar sende te ndryshme, material prej cope, ne ngjyre bojeqlielli me te bardhe,Dimensionet: 20x16x14 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.