;

Organizues Kendi

(0 Vleresime)

450 Lekë 690 Lekë (-35%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizues praktik per tualetin ose kuzhinen, ideal per mbajtjen e produkteve te ndryshme, e vendosni ne kendin e murit duke makzimizuar hapsiren tuaj, material plastike me ngjitje ne mur.
Sasia
Raporto

Kodi: #54269

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizues praktik per tualetin ose kuzhinen, ideal per mbajtjen e produkteve te ndryshme, e vendosni ne kendin e murit duke makzimizuar hapsiren tuaj, material plastike me ngjitje ne mur.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.