;

Kufje me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth, Me nje dizanj elegant, Janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj, pasiur me mikrofon dhe butona per kontroll, Lejojne edhe pergjigjen e telefonatave, Me bateri te rikarikueshme te cilat mund ti perdorni per nje kohe te gjate!
Sasia
Raporto

Kodi: #54198

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth, Me nje dizanj elegant, Janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj, pasiur me mikrofon dhe butona per kontroll, Lejojne edhe pergjigjen e telefonatave, Me bateri te rikarikueshme te cilat mund ti perdorni per nje kohe te gjate!

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.