;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Electric Store Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Modeli:Max 2000, Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase, Me nje dizanj elegant dhe praktik per transport te lehte ne cdo ambient, nivele te rregullueshme temperature, Mbrojtje nga mbinxehja, Kontroll me butona ose me pult, Fuqia: 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54082

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Modeli:Max 2000, Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase, Me nje dizanj elegant dhe praktik per transport te lehte ne cdo ambient, nivele te rregullueshme temperature, Mbrojtje nga mbinxehja, Kontroll me butona ose me pult, Fuqia: 2000 W.

Electric Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.