;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Electric Store Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik JL Nova Modeli: KPT-2000 Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase, Me nje dizanj elegant dhe praktik per transport te lehte ne cdo ambient Me pllake qeramike qe ngroh me shume se cdo ngrohese tjeter. Funksion rrotullimi 90 grade, Mbrojtje nga mbinxehja, Fuqia: 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54081

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik JL Nova Modeli: KPT-2000 Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase, Me nje dizanj elegant dhe praktik per transport te lehte ne cdo ambient Me pllake qeramike qe ngroh me shume se cdo ngrohese tjeter. Funksion rrotullimi 90 grade, Mbrojtje nga mbinxehja, Fuqia: 2000 W.

Electric Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.