;

Stol Multifunksional

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Stol multifunksional, ideale per cdo shtepi, mund ta perdorni per tu ulur, arritur lartesite e ndryshme apo edhe per te organizuar sende te ndryshme si rroba, libra, lodra etj duke shmangur rremujen ne dhomen tuaj. Ne ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #54016

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Krevat

Kontakt

Shperndaje

Stol multifunksional, ideale per cdo shtepi, mund ta perdorni per tu ulur, arritur lartesite e ndryshme apo edhe per te organizuar sende te ndryshme si rroba, libra, lodra etj duke shmangur rremujen ne dhomen tuaj. Ne ngjyra te ndryshme.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.