;

Lavatrice Portabel

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Lavatrice portabel e vogel, ideale per te lare rrobat ne menyren me praktike, me sterilizim UV, zhurme e ulet, kapacitet: 7 kg, Teper e thjeshte ne perdorim, fuqia: 300 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Lavatrice portabel e vogel, ideale per te lare rrobat ne menyren me praktike, me sterilizim UV, zhurme e ulet, kapacitet: 7 kg, Teper e thjeshte ne perdorim, fuqia: 300 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.