;

Elektroshok Iphone

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektroshok ne forme iphone, një pajisje efektive vetë-mbrojtëse ne rastet kur eshte e nevojshme, mund të trullos çdo sulmues për disa minuta duke e bere te pershtatshme ta përdorni atë për vetëmbrojtje sa herë që keni nevojë. Paisur edhe me drite qe sherben si nje elektrik per t'ju ndricuar ne erresire. Funksionon me karikim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Elektroshok ne forme iphone, një pajisje efektive vetë-mbrojtëse ne rastet kur eshte e nevojshme, mund të trullos çdo sulmues për disa minuta duke e bere te pershtatshme ta përdorni atë për vetëmbrojtje sa herë që keni nevojë. Paisur edhe me drite qe sherben si nje elektrik per t'ju ndricuar ne erresire. Funksionon me karikim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.